Mnoho lidí, kteří nejsou zvlášťosvícený ve fotbale, si myslí, že penta-trik je vzácný a překvapivý fenomén. Ano, opravdu to nemůže být vydáno mnoha. Nicméně, historie zná dostatek případů, kdy hráči skórovali pět jasných gólů v síti sítě soupeře. No, nejznámější je třeba říct.

Nejvíce "čerstvé" záznamy

Nedávno, 23. září 2015, RobertLewandowski, hráč Bayernu Mnichov, byl propuštěn jako náhradník v druhé polovině. V té době německý klub ztratil 1: 0 svého soupeře, "Wolfsburgu". Nicméně, Lewandowski vyšel a za méně než deset minut zaznamenal pět gólů na bráně soupeře. Bylo to neuvěřitelné utkání, které si hráči fanoušci dlouho pamatovali.

penta trick

Doslova o dva týdny později, dosažení "polskéhoTěžký „jak nazval Robert opakoval Sergio Aguero, hráč,“ Manchester City „Za třetí října vstřelil pět branek v řadě k bráně FC“ Newcastle „To bylo také impozantní penta-trik. Není známo, jaký vliv na takových“ aktivní „hráčů. štěstí, kázeň, soustředění, touhu, motivace, rozptýlení soupeři - hmotnost možností, a možná všichni společně, ale lze s jistotou říci, -. pěti góly jedním hráčem v rarita není a toto může být viděno v příkladech ..

Nejjasnější záznamy

Takže nejrychlejší penta-trik ve fotbalepatří Robertovi Lewandowskému. A co další úspěchy? Mnoho z nich je. Bas Dost z FC Heerenveen navrhl, i když ne nejrychlejší penta-trik, ale přinejmenším velkolepý. 5: 0 - a "Excelsior" porazil.

Jermain Defoe z "Tottenham Hotspur" - autorprvní trik Penty v novém tisíciletí a v kombinaci třetí takový úspěch v celé historii Premier League. To bylo v roce 2009, v zápase proti FC Wigan.

Dimitar Berbatov v roce 2010 proti "Blackburn Rovers" navrhl krásný penta-trik, počínaje druhou minutou zápasu a končící sedmdesátým. Takže se stal nejlepším střelec sezóny.

nejrychlejší penta trik

Miroslav Klose, hráč z "Lazio", za 39 minut zápasu Bologna získal pět krásných gólů. Toto je první taková událost za posledních 27 let, stejně jako třetí penta-trik v historii Serie A.

Carlos Eduardo, hráč "Nice", vstřelil tým"Gingam" 5 dobrá koule - od 12 minut až po šedesát. A konečně, Luis Adriano, hrál v "Miner" proti slabému a nenáročnému BATE, pětkrát zasáhl brány běloruských konkurentů.

Úspěchy tří osobností

A konečně stojí za to říct o úspěších těchto tříhráči, kteří jsou považováni za nejoblíbenější a nejznámější. Prvním je Cristiano Ronaldo. Popravil pět branek u brány FC Espanyol a jeden z nich byl realizován z trestného místa. Stojí za zmínku, že je to druhý takový trik Ronaldo. Ve stejném roce, o něco dříve, vydal penta-trik "Granada". Ale "Espanyol" - soupeř je obtížnější.

Další je Ramadel Falcao, který v 43 minutách zaznamenal 5 gólů do sítě "Deportivo". 2012 je čas, kdy hráč přehlušil celou Evropu ve fotbale.

nejrychlejší pentakový trik ve fotbale

A samozřejmě Leo Messi a jeho fenomenální pětgóly v brance "Bayer" v Lize mistrů - nejprestižnější turnaj v klubu. Fotbalista je velmi elegantně "podepsán" několikrát za sebou na bráně soupeřů. A bylo to vzrušující.

No, můžete si myslet, že před námi je stále spousta úžasných pentagonů, protože fotbal je hra, která neustále překvapuje. Zbývá jen sledovat zápasy!